KURULUŞ HİZMETLERİ

KURULUŞ HİZMETLERİ

Şirketler, öncelikle, kendileri için doğru olan teknolojiyi seçip tedarik etmek zorundalar. Bu teknolojinin en uygun şekilde ve doğru zamanlama ile doğru lokasyona kurulması ve entegre edilmesi gerekiyor. Test işlemlerinin ardından sistemin verimli bir şekilde işletilmesinin sağlanması çok büyük bir önem taşıyor.
Uygulama ekiplerimiz, şirketlerin teknoloji varlıklarının doğru lokasyona ve zamanında ulaştırılmasını ve konunun uzmanları tarafından ortama kusursuz bir şekilde entegre edilmesini sağlar. Türkiye’nin çoğu noktasını hizmet şemsiyesi altına alan şubelerimiz ve iş ortaklarımız, teori ve uygulama alanında geniş bir tecrübeye sahip oldukları için, bu konuda müşterilerimize kusursuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Network Kuruluş Hizmetleri
Şirketlerin BT operasyonlarının, daha düşük maliyet ve çok daha kaliteli hizmetler verebilmesi için, network ürünleri konusunda üreticiden bağımsız olarak uzman danışman kadromuzla kuruluş hizmetleri veriyoruz. Kuruluş hizmetlerimizin tamamı günümüzün proje yönetimi teknikleri ve üreticiler tarafından uygun görülen çalışma metodolojilerine uygun olarak gerçekleştiriliyor.

Network Güvenlik
Şirketler için ağ yapısının güvenliği her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Kurumsal ağ altyapılarının mevcut gelişmeler göz önünde bulundurularak sağlanan her seviyedeki güvenlik hizmetlerinin projelendirilmesi, kurulumu ve optimizasyonu (Firewall, IPS, IDS, NAC, NAP, VPN, Veri Güvenliği (HSM) gibi teknolojiler) için alanında uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Kurumsal Sistem
Şirketlerin BT operasyonlarının, daha düşük maliyet ve çok daha kaliteli hizmetler verebilmesi için, veri merkezi ve bulut yazılım ve donanım ürünleri konusunda vendor bağımsız olarak uzman danışman kadromuzla kuruluş hizmetleri vermekteyiz. Kuruluş hizmetlerimizin tamamı günümüzün proje yönetimi teknikleri ve vendorlar tarafından uygun görülen çalışma metodolojilerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir.