BAKIM & DESTEK HİZMETLERİ

Bakım Destek HİZMETLERİ

Solo Sistem Bilgi Teknolojileri, kendisine ve müşterilerine ait BT altyapısındaki tüm donanım, yazılım ve servislerin dizayn, kurulum, yönetim, işletim, bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktadır. Bu hizmetlerdeki amaç müşterilerimizin yerine teknolojiyi takip ederek, eski ve yeni sistemlerin entegrasyonunu yaparken müşterilerimize katma değer sağlamaktır.
“Arıza oluşmadan gereken önlemleri almak” prensibi ile hizmet verme hedefi doğrultusunda, düzenli olarak arıza önleyici bakım, donanım ve sistem yazılımları için gerekli düzeltmeler ve güncelleme gibi hizmetler sunuyoruz, ayrıca istatistiksel verilerle arıza takibi yaparak, cihazın kullanım süresinin maksimuma çıkarılmasını sağlamaktadır.
Uzman kadromuz ile gerek uzaktan destek, gerekse yerinde teknik destek veren, 81 ile yaygın servis ağıyla, konusunda deneyimli ve uzman elemanlara sahiptir. Uzaktan teşhis ve arıza giderme imkanı da sağlayan gelişmiş yönetim ve işletim sistemleri yardımı ile müşterilerine en hızlı, etkin ve güvenli hizmeti sunmaktadır.